Hitech | Hospitality Solutions

ÇÖZÜMLERİMİZ

• Dünya markası iş ortakları

• Kaliteli, Güvenilir, 7/24 kesintisiz hizmet

• Sayısız başarı hikayesi ve referans

• Güçlü operasyon ve teknik ekip

ÇÖZÜMLERİMİZ


BİLİŞİM ALTYAPISI

Günümüzdeki rekabet ortamında avantaj sağlayabilmek müşteri ihtiyaçlarına çok hızlı yanıt verebilmekten geçmektedir. Bu düşünce ışığında firmalar müşterilerine hızlı ulaşabilmeleri için bilişim teknolojilerini etkili bir şekilde kullanmaları gerekmektedir.

Hitech müşterilerine bilgilerini fiziksel altyapı ortamlarında; toplayabilmeleri, depolama ünitelerinde güvenli olarak barındırabilmeleri, kayıpsız ve kesintisiz olarak işleyerek iletebilmeleri için profesyonel çözümler sunmaktadır.


SİSTEM ALTYAPISI

Hitech; Sistem Altyapısı alanında Sunucu ve Veri Depolama ana alanları başta olmak üzere Danışmanlıktan başlayarak Sistem Destek / Bakımına kadar çok çeşitli servis sunmaktadır.


NETWORK ALTYAPISI

Artan internet kullanımı ve erişim teknolojilerindeki hızlı gelişim sayesinde bilgi alışverişi ortamı olmaktan çıkan kurumsal ağ yapıları daha kompleks bir yapıya kavuşup günümüzde iş yapma platformu haline gelmiştir. Bu platformda avantaj kazanmanın yolu sağlam ve kusursuz çalışan bir altyapıya sahip olmaktan geçmektedir.

Hitech; bu ağların kurulması ve işletilmesi alanında her tür iletişim altyapısı üzerinde danışmanlık ve dış kaynak hizmetlerinden başlayarak, anahtar teslimi network yapılara kadar uzanan hizmetler vermektedir.


İNTERNET YÖNETİM HİZMETLERİ

Bu platformda rekabet avantajı kazanmanın en önemli yolu sağlam ve güvenilir bir altyapıya sahip olmaktan geçmektedir.

Tanınmış pek çok teknoloji markasının sertifikalı çözüm ortağı olan Hitech, kurumsal iş ağlarının kurulumu ve bu ağlar üzerinde katma değeri yüksek çözümlerini yurt sathına yaygın uzman ekipleri tarafından oluşturmaktadır.

* Farklı servis sağlayıcılardan yedekli ve alternatif çözümlerde sunulmaktadır.


SANTRAL VE IP

Telefon santralleri günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarındandır. Bugün hemen hemen her işletme, ister IP yapıda bir telefon santrali olsun ister analog yapıda telefon santrali kullanmaktadır. IP telefon iletişimi, sesli iletişimin IP şebekelerden geçebilmesini sağlayan bir teknolojidir.

IP yapı bir işletmenin birçok lokasyon veya ofisi ile mobil çalışanlarını, tek bir tümleştirilmiş şebekede bir araya getirebilmeyi sağlamaktadır.


ZAYIF AKIM ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Hitech, sunduğu zayıf akım çözümleri ile müşterilerinin Yangın Algılama, CCTV, Erişim Kontrol, Seslendirme Sistemleri ve Hemşire Çağrı Sistemleri gibi alt başlıklar halinde fakat entegre bir platformda desteklemektedir. Bu alanda da dünya markaları ile iş birliği içerisinde olan Hitech onların ürünlerini sahip olduğu tecrübe ve teknik uzmanlığı ile birleştirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun şekilde yanıtlamaktadır.


MULTIMEDYA ÇÖZÜMLERİ

Teknolojik gelişmeler IP tabanlı cihazlar ile uzaktan izleme, güvenlik kontrolü ve internet üzerinden canlı görüntü aktarılmasına olanak sağlıyor. Hitech ile sektöre özel amaçlı IP tabanlı multimedya çözümleri dışında klasik alarm ve kapalı devre görüntü sistemlerine alternatif olarak tasarlanmış tüm işlemleri IP ortamında tek bir ünite üzerinden yapan kameralar ile görüntü aktarımını sağlamak mümkündür.

Hitech bu konularda çok çeşitli marka ve seçeneklerde ürünlerle çözümler sağlamaktadır.


BİLGİ GÜVENLİĞİ

Hitech olarak güvenlik konusundaki bakış açımızda erişimde sağlanan güvenlik kadar sistemdeki bilgilerin doğru ortamlarda saklanması/arşivlenmesi ve yönetimi ile oluşturulacak çözümlerde bilgi güvenliği için önemlidir. İşte tüm bu olası sorunlardan korumak ve geleceğe güvenle hazırlanmak için bilgi ve erişim güvenliğine yönelik altyapı ve politikaları bugünden oluşturmak son derece önemlidir.

Hitech, güvenlik mühendisleriyle müşterilerimizde güvenlik ürünlerinin konumlandırılmasının yanında güvenlik süreçlerinin ve politikalarının danışmanlığını da vermektedir. Bu sayede kurumların BT risk yönetimi de desteklenmektedir.


YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Hitech; kurumlara yazılım konusunda inovatif, hızlı, çevik ve rekabetçi çözümler sunar. Böylece firmaların iş süreçlerini etkileyen kararların doğru alınmasına zemin hazırlayan yapılar sağlar ve firmaların rekabet gücünü arttırır. Yazılımların firma bünyelerine adaptasyonunu hızlandırmak için geliştirilen danışmanlık ve uygulama yöntemleri sayesinde kurumsal beklentilerin en üst düzeyde gerçekleşmesini sağlar.

Hitech, yazılım alanında sürüm yenilemeleri dışında kullanıcıların özel talepleri doğrultusunda da çözümler geliştirir.


AYDINLATMA ENERJİ TASARRUF

Enerji sektöründe yakın zamanda karşılaşılan kriz ve sorunlar, araştırmacıları aydınlatma konusuna yöneltmiştir. Genel görüşe göre kabul gören aydınlatma oranı toplam elektrik tüketiminin %20'sini baz alır. Buna göre de aydınlatma büyük bir masraf kalemini teşkil eder.

Hitech, bu konu ile ilgili olarak LED Teknolojisini kullanan iç ve dış aydınlatma ürünleri ile müşterilerine %60'a varan oranlarda tasarruf etme imkânı sağlamaktadır. Bunun için size özel proje ve etüdleri ücretsiz olarak yapar.


BAKIM VE DESTEK

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sözleşmeli, garantili, periyodik bakım, çağrı bazlı yerinde veya telefonla destek şeklinde alternatif hizmet modelleri mevcuttur.

Destek Hizmetlerindeki Servis Seviyesi Anlaşmalarının müdahale kriterleri yerinde, uzaktan, telefonla ve istenirse 7 x 24 x 365 gün olabilmektedir. Yurt sathına yaygın destek birimleri içindeki uzman personel ülkenin her yanındaki arıza ve acil durumlara 2 saatte müdahale edip 4 saat içinde teknik sorunları çözüme kavuşturabilmektedir.